Svatba v říjnu 2012 - plánujete?

Ahoj nevěsty. Neplánuje tady někdo svatbu na říjen? My jsme s přítelem už nesehnali volný termín v létě, ale zase tak moc nám to nevadí. Uděláme si aspoň předsvatební cestu, abysme byli na svatbu opálení a odpočinutí :-). Myslíme si, že termín není až tak důležitý. Pro nás je hlavní si celou svatbu pořádně užít od obřadu, přes hostinu až po večerní zábavu. Máme ted víc času na plánování :-D
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Jo, my mame termin 20.rijna... je to pro nas nejjednodussi. Letenky jsou mimo sezonu prece jen trochu levnejsi.. Snoubenec poleti ze Svedska, ja z Anglie, pribuzenstvo z Francie a Rumunska... no bude to asi legrace. A je pravda, ze take mame vic casu na planovani :-) Jake mate datum?
Odpovědět
Profilova fotka
@staramaja Ahojky :) My máme termín 13.10.2012...tento týden jdeme na matriku...tak snad nám to potvrdí :)
Odpovědět
Ahoj holky. Přidávám se, my máme termín 20.října :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my máme předběžný termín 15.9., ale pořád nám matrika nepotvrdila, až jim doručíme přítelove doklady s apostillou. Přiletí rodiny a přátele z Anglie a Dubaje. Už z toho mám fedry, jak je kde ubytuji. Nevíte někdo, jak je to u nás, když pozvu někoho na svatbu, platím mu ubytování v hotelu? Byla jsem na svatbě na Slovensku , zajistili nám hotel, ale platili jsme si ho sami. Ať vím, s jakou částkou počítat do rozpočtu. Díky.
Odpovědět
taky máme 2O.října :)) 2O.1O.2O12 :)) pěkné
Odpovědět
Ahoj ;-) my máme také 20.10.2012 byla jsem požádána teprve před 14 dny... ale moc se těším na to plánování :) co všechno už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dámy,paní...Jaký máte názor na říjnový termín?Plánováni v plném proudu...Jsme početná rodina s hodně dětmi,takže uvažujeme o prostoru,,,s výběhem :))) a nevím nevím,zdali tomu říjnu věřit...I když vím,že nikdy nevíte...Ale malinký názor a podporečka by bodla :-D
Odpovědět
Ahoj :-) Taky máme 20.10. a já z hloubi duše doufám, že bude počasí takové, abych se nemusela brodit v blátě. Ale vloni jsme byli na svatbě kamarádce 30.9. a bylo stejně jako v červenci, tak si zachovávám naději, že třeba nebude ležet sníh :-D Asi bych ten výběh pro děti (někdy i dospělé) riskla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja taky doufam, ze bude hezke pocasi.... no uvidime.. Jinak minuly tyden jsme byli v Cechach a stravili jsme cely tyden zarizovanim - prekladatel, kytky, vyzvednout prstynky, zkouska ucesu a liceni (pak uz budu v Cechach jen na vikend v zari a tak nebude na nic cas...) Ale aspon mam pocit, ze vetsina veci je zarizena... Tak vam rijnovym nevestam preji hezke planovani a at se nam to vsem vydari :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahojky my 18.10. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my 6.10.
Odpovědět
Profilova fotka
My také 6.10. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, termín naší svatby je stanovený na 13.10.2012 a jsem naprosto spokojená :-) jen aby vydrželo počasí a jinak nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k Vám, my tiež máme termín v říjnu, presne 6. 10. 2012. Hrozne sa tešim, na matrike máme všetko vybavené, šaty a oblek vyplatený, aj ubytovanie našim hosťom sme zaistili, a dnes som bola objednať tortu a zákusky. Už len kvety a drobnosti okolo. Len tých drobnosti sa akosi bojim ;)
Odpovědět
Zdravím nevěsty co mají termín taky 6.10 :-) Začínají nervičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@kijokena Ahoj, trochu áno. Už len 14 dní a budeme vydaté pani:D Chichi , ale už sa aj tešim :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kijokena Jojo, nervičky už pracují :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín "až" 20. října a nervy zatím nejsou. :-) Na to, že ještě nemáme zdaleka všechno. 8-)
Odpovědět
@mimaplzen @michaelazim zatím hlásí parádní počasí, musí to vyjít!!!!!!! 8-)
Odpovědět
@vampigirl Ahoj, taky máme 20tého. ;-)
Odpovědět
@01alka jé stejný termín jako my :-)
Odpovědět
@nuudlinka říjen má být na počasí docela prima co jsme teď koukali :-) ,taky budeme mít dost dětí a ono stačí pro mě vymyslet nějakou zábavu,stačí dle mě hudba a tety co s nima budou tančit
Odpovědět
@klabackova 20tého ? Tak hlavně at se vše vydaří tak jak má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k termínu 6.10. Nějak to uteklo, za chvilku bude na počítadle jen jednociferná číslice =-) No bude legrace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 5.10. Kvapem se to blíží :-)
Odpovědět
@01alka Pevně věřím, že nám vyjde počasí toho 20. :-) Plánovali jsme fotky venku se spadaným listím, tak snad to půjde. 8-)
Odpovědět
@vampigirl Taky jsme si dneska říkaly že venku budou krasne fotky - příroda se zbarví ;-)
Odpovědět
@01alka No právě, plánuji to tak od té doby, co jsme se domluvili na datu. :-) Máme vybranou stromovou alej na focení, tak snad tam na nás ještě nějaké barevné listí zbyde. Ten podzim jaksi rychle nastoupil. :-)
Odpovědět
@vampigirl No dneska mi přišlo ješte že je skoro léto,ale ono se ochladí už ;-) ale doufám že zas né o moc :-D My se budem fotit v zámecké zahradě .
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám ke šťastným šestkám,6.10.;-) Plánuji svatbu sice jen od začátku srpna,ale ani tak jsem netušila,jak rychle dokáží utéct 2 měsíce. Teď 4 dny předem už to začíná být 2x tak rychlejší B-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?