Svatba 31.8. 2013

Profilova fotka
Zdravím nevěsty! Máte někdo stejný termín? Co vše už máte naplánované?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sice nemám stejný termín ale taky máme svatbu v srpnu a zatím toho moc nemám a jak to tady projíždím tak začínám být mírně nervózní ... jediné co máme zajištěné je místo oddání , farář, fotograf, oběd a hostinu, ještě mám domluvené líčení a vlasy jinak zatím nic, zítra jedu na zkoušku šatů tak jsem zvědavá jestli vyberu :) a co ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
My :-) Zatím máme skoro všude zamluvený termín - matrika, restaurace, květinářka...DJ a fotograf budou přátelé...Máme objednané prstýnky a postupně rozdáváme osobně oznámení. Z vlastní výroby máme akorát to oznámení, jmenovky na stůl a pomalu pracujeme na svatebních novinách. A co vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijenda to už dáváte oznámení teď? není to moc brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
@ladakos asi je, ale přítel to prostě nevydrží mít doma v šuplíku :-D stejně už všichni ví, že se budeme brát, takže je to jenom taková formalitka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme jen termín na matrice. Přítel myslí, že je na všechno dost času a já, jak to tu čtu, začínám být trochu nervózní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My máme právě také jen termín :-| Tak si říkám, jak to všechno stihneme, určitě to strašně uteče. Máme zamluvené místo na hostinu, ale ještě nejsme 100% rozhodnutí, musíme tam někdy taky zajet na nějaké jídlo, ať víme, jak tam vaří. A bylo by tam i přespání, tak snad to bude dobré :-) Šaty na mě čekají, pojedu na zkoušku (mám to dost z ruky, takže to spojíme s návštěvou mých rodičů - snad budou sedět a nebudu muset shánět dál).
Odpovědět
Profilova fotka
Místo na obřad a hostinu, fotografa, DJ´, a minulý týden jsem "ulovila" šaty ;-) toť vše zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme stejný termín. Zatím máme zamluvený kostel, kněze, místo pro hostinu, oznámení, teď chodím po šatech a předběžně už máme zamluvenou cukrářku. Jo a mám DJ.
Odpovědět
@ladakos Myslim, ze toho mas zarizeneho dost, ani nevim co vlastne ti jeste chybi ..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahóooj, máme stejný termín 31.8.13:)s přítelem sháníme místo, kde bychom měli hostinu už půl roku, ale jsme asi moc nároční. Začínáme být trochu nervózní, že ještě nic nemáme zabookované. Ale jinak se dneska jdeme podívat na prstýnky. Šaty mi bude šít paní na míru a na pozvánkách už pracujeme. Budeme si dělat svoje originální - na pozvánce budou fotky z dětství a jedna naše společná, v pozadí budeme mít místo odkuď pocházíme. pojí nás dálka 500km. Kadeřnici mi bude dělat kamarádka i líčit. květinu budu mít kopretiny. DJ nám bude taky dělat kamarád a fotit brácha od budoucího manžela. Jinak dortík nemusíme řešit, jsem cukrářka, takže si budu péct asi sama:) Kostel máme taky zamluvený akorát nás to místo na hostinu tlačí...:)toho se trochu bojím
Odpovědět
Holky, děsíte mě. Já teprve rozdejchávám, že k tomu konečně dojde. Mám zatím jen datum, místo+restaurace, šaty už jsem sehnala+kapela. Ale o fotografovi, kadeřnici, květinářce aj.. mám zatím jen okrajové představy. Všichni mě uklidňují( i ženich), že je ještě dost času, ale jak čtu tuto diskuzi, tak mě brzy asi začnou resuscitovat 8-). S tím přicházejí vdané kamarádky s různými vylepšováky( internetové stránky, etikety na víno..). No myslím, že si užiji ještě dost zábavy :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil Buď v klidu. My máme jen místo obřadu, hostiny a já jsem konečně ulovila nádherný šaty ;-) A květinovou výzdobu budeme mít jako svatební dar, takže to je aspoň fajn. Ale vůbec netuším, jak udělat výzdobu, moc na to nejsem :-p
Odpovědět
Článek se načítá
@prcekverunka já si ohledně výzdoby nechám poradit od paní na místě. v neděli máme první schůzku v místě hostiny. Proběhne i zkušební menu. Jinak ohledně prstýnků vůbec nemám představu, účesy budeme zkoušet s kamarádkami( kadeřnici také ještě nemám), teď mě napadá, že mám k šatů shánět -dokupovat doplňky atd( no to sfouknu s botami, pro které se tam budu vracet). Ve chvíli kdy si myslím, že už něco mám, zjišťuji, že mi toho chybí ještě více. Opravdu nevím jak to dělám :-). Jinak co se týče té květinové výzdoby na hostinu, tak mě se líbí růže plující ve skleničkách ve vodě. Myslím, že je to jednoduché a pěkné. Pokud si myslela při obřadu, tak kamarádka měla svatbu v kostele a ta měla z boku na lavicích Břečťan s bílou mašlí, opravdu to vypadalo skvěle.
Odpovědět
@prcekverunka Jinak děkuji, uklidnila jsi mě. Začala jsem panikařit, že touto dobou bych měla mít pomalu vše nechystané... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obřední místnost asi necháme, jak je. Budeme mít svatbu na Orlíku a tam je to vše tak historicky laděné (paroží atd.), že to asi nějak přehnaně zdobit nebudeme. A místo na hostinu - ještě jsem ani toho šéfa neviděla osobně, zato můj nastávající se svým otcem ano, tak jsem celkem v klidu. Prý si to buď nazdobíme sami a nebo to udělají oni. Tak tento víkend se tam už snad dojedeme podívat a dáme si něco dobrého na oběd, tak uvidíme. Jak to tam vypadá a hlavně co nabídne za výzdobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil To já si taky říkám, že toho mám nějak málo. Ale pořád se snažím uklidňovat tím, že času dost. Jen mě tu rozčiluje to odpočítávání dní do svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my mame zamlivenej obrad na zamecku,matriku,fotografa,prstynky mame doma,kytka pro nevestu a maminky je vyrobe,saty mam u kamaradky,pozvanky mame doma ve skrini vlastnorucne vyrobene ;-) a misto hostiny je jeste v jednani do ned ;-) avna jsem taky hrozne plasila ale rekla jsem si ze se to vsechno obejde i bez mejch nervu tak resim vse s klidem a uz neplasim(zatim) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty a předem přeji klidné plánování Vašeho svatebního dne. Pokud byste při tom všem plánování hledaly fotografku, Váš termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jste na tom s přípravama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se jdu připojit do diskuze :-) Máme zamluvený termín na matrice, ještě vyplnit papíry, dnes nám přišly prstýnky, mám zamluvené šaty, byla jsem se zeptat jak moc dopředu je potřeba květina objednat, čekáme na oznámení, máme vybrané košíčky, domluvenou hostinu, zamluvený pokoj, vybraný oblek - jen pro něj ještě zajet (k Bandi, tam mu snad udělají na místě komplet všeho), v sobotu jedu do cukrárny domluvit dort, zákusky a koláčky, a fotografka je domluvená, kadeřnice také. Takže už jen moje boty a nějaký doplněk a snad máme všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ata001 Tý jo, hezký :-) My máme termín, místo hostiny, moje šatičky a takové ty různé doplňky, máme fotografa, nejspíš i DJ - ten nám to ještě musí potvrdit. Květinová výzdoba bude jako svatební dar, to je v cajku...Chybí nám oblek (nejspíš pořídíme v Bandi), moje botičky a ještě jsme nebyli vybírat prstýnky :-( A pak ještě potřebujeme doladit svatební menu, cukroví, dort - to je trošku předjednané, nikoliv však jisté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak jste na tom? ;-) Nám teď odřekl DJ, takže nevím nevím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky mám termín 31.8. :-) Zatím máme zamluvený termín na matrice a v restauraci a to je vše. Už bych asi měla začít s přípravami, ale kupodivu se mi do toho nějak nechce :-N Naštěstí mám akční družičku, která se na to těší, takže příští týden vyrazíme na obhlídku salonů a snad si vyberu šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, taky máme termín 31.8.2013. A když se zakládalo tohle vlákno, tak jsem ani neviděla, že něco bude :o))) Takže jsem na tom podobně jako jaja01k - azamluvený termín na matrice a místo oslavy :) víc zatím nic :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zunem @jaja01k Ahoj :-) Tak my už máme i kapelu, přeběžně domluvenou cukrářku, prstýnky jsou taky v řešení a dnes se asi budeme stavovat v restauraci konečně dovybrat to naše meníčko :-) Jinak z oblečení máme už všechno, dokonce i moje botičky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste dobří :) My stále na stejno :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@zunem To jsem ráda, že je na tom někdo podobně jako já :-D My teď řešíme úřední formality. Přítel je Slovák, to je hromada papírování a běhání po úřadech navíc. Jo a vlastně mám šaty, tak aspoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) já si du na zkoušku asi zítra a pak středa :) tak snad taky :)
Odpovědět
Holky tak se připojím do diskuze... svatbu máme ve stejný termín a máme akorát domluvený obřad a místo hostiny- dvě nejdůležitější věci.. a taky kameramana a fotografa -abych nezapomněla :D čekají mě za pár dní státnice.. takže doufám, že po nich budu moct začít naplno plánovat... nemám ale ještě ani šaty.. myslíte, že je už pozdě na shánění ? Kamarádky mi řekly, že už docela jo.. no já doufám, že seženu svoje vysněné...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannia Ahoj, no záleží, jestli chceš kupovat nebo půjčovat a odkud jsi. Já se přiznám, že to byla jedna z prvních věcí, které jsem sháněla. Měla jsem je v březnu doma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?