Svatba 29. 6. 2013 - pojďme sdílet plánování a přípravy

Profilova fotka
Ahoj slečny, ráda bych s někým sdílela plánování, přípravy a zařizování, a nejlíp to půjde s někým, kdo na to má stejně času jako já :-) Proto otvírám tuhle diskuzi a doufám, že se nás tu pár sejde :-)
Odpovědět
1
2
5
Profilova fotka
Ahoj taky plánujeme termín na červen příštího roku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,plánujeme svatbu na jaře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my také máme svatbu v červnu 2013, akorát pořádně nevím s čím má začít..Je toho hodbně a nechci to řešit na poslední chvíli.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
29.6.2013 i naše datum :-) :-) já teď spíš hledám šaty, vhodný střih apod. Jinak máme rozjednané místo, kde se bude dít vše - obřad, oběd, hostina.
Odpovědět
Aháá tady je můj datum. taky se teda přidám mezi vás budoucí nevěsty.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka @terfar @markyandy Konečně se nám to tady trošku rozjíždí :-) Vítám vás :-) Máme krásný datum, co? :-) My se teď pomalu rozhodujeme pro kameramana a já dneska vymyslela skvělý scénky do klipu ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie jeeee, to by me taky bavilo vymyslet, ale muz kameramana nechce, takze se musim smirit s tim, ze budeme pozovat jen pro fotografa...
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar Jéé, to je škoda, a nerozmyslí si to třeba ještě? Dá se sehnat dobrej i pod deset tisíc na celej den... Vždyť je to taková krásná památka na celej život, vysvětlilas mu to dostatečně? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie :-) nejde o penize, ale o to, ze je k smrti nerad stredem pozornosti :-( z toho ho nevylecim - a ja zas nechci, aby si ve svatebni den pripadal frustrovanej :-( jeste to promysliiiiiiim.
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar Ahaa, tak to je pak něco jinýho :-( My jsme teda oba introverti, nikdy nás nikdo profesionálně nefotil ani netočil, ale v souvislosti se svatbou se toho ani nějak nebojím, tam bude doufám tolik různejch vjemů, že člověk snad zapomene na nějakou stydlivost nebo tak :-) Já jsem taky nerada středem pozornosti, ale doufám, že mezi blízkejma lidma mi to tolik vadit nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :o)) Tak my taky máme uplně stejné datum.. Máme zatím místo, předběžný rozpočet a vysněné šaty :o)
Odpovědět
Jo no my máme zatím domluvenou fotografku a přemýšlím i nad kameramanem..určitě to zpestří video ze svatby.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sannynka Kdo vás bude fotit? :-) S těma scénkama, mě by to asi nenapadlo, ale ten kameraman říkal, že se vždycky snaží to video udělat "na míru" snoubencům, tj. něčím, co je vystihuje, to ozvlášnit, a že bychom nějaký takový scénky mohli vymyslet... Tak už jsem vymyslela :-D
Odpovědět
Fotit nás bude jeden manželský pár Pfefferovi ze Znojma. Mají užasné fotečky.. Jo jo Dvd potom ze svatbičky je to nej..
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Maj fakt moc hezký fotky :-) My budeme mít Lenku Seničovou z Prahy, plánujeme s ní i předsvatební focení, tak doufám, že i nám udělá tak nádherný fotky, jako má na stránkách :-)
Odpovědět
@nathercie Jé taky má krásný fotky.. :-) a jak to budete mít s focením? Chcete ji na celý den i na přípravy nevěsty a ženicha, já pořád přemýšlím..
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Já o tom dlouho přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla jen pro osm hodin. Přijede hoďku před obřadem a odjede po prvním tanci. Cenový rozdíl oproti deseti hodinám byl dalších 2600 a to už na mě bylo pocitově prostě moc ;-) Ale myslím, že to bude stačit, já po profi uměleckých fotkách z příprav nijak netoužím, jde mi hlavně o obřad a portréty. Kromě toho máme domluvenýho ještě kamaráda s kvalitním foťákem, tak si říkám, že ten může fotit ráno přípravy a pak večer zábavu, ale to podle mě stejně už není moc co fotit ;-) Každopádně to už pak nemusej bejt super retušovaný fotky. Ale třeba kameramana na celej den chci, hrozně se mi líběj záběry z příprav ženicha, to je sranda :-)
Odpovědět
@nathercie My si asi vezmem focení na celý den, zase když se koukám na ty ceny tak nás to vyjde na necelých10 tisíc, což tebe tuším za těch 8 hodin? Jinak kamaramana teď ještě musím dořešit.. taky jsem se vždy nasmála, když jsem koukala u známých na přípravy ženicha, jak je pěkně nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Za tak krásnou cenu určitě berte na celý den :-) Jak říkám, u mě rozhodly peníze, kdyby mi 13,5 nepřipadalo už moc, tak bych do toho šla taky :-) Holt ty pražský ceny... :-D
Odpovědět
@nathercie jo jo nás to vychází na celý den plus album na 9.tisíc.. i tak je to dost.. ale když koukám na vaše ceny je to rozdíl.. a to nepočítám kameramana, ten taky bude stát nějaký ten tisíc.. no to musím ještě vyřešit.. a co hudbu? Já mám to štěstí že je strejda hudebně založený a má svou skupinu ,,žehlící prkno,, tak to mám vyřešený, už nám hrál na narozeninách a všichni byli nadšení, a hlavně co se týče ceny tak ta taky rozhodla.. hold co ušetřím na muzice to zaplatím na fotkách.. Co s šatama? už vybíráš? Já jsem pokukovala, ale přijde mi ještě brzo někam vyrazit a zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sannynka Kameramana budeme mít nejspíš za desítku na 12 hodin, to už je lepší :-) Ono by se určitě dal sehnat i v Praze mnohem levnější fotograf i kameraman, ale mně se nějak nechtějí dělat kompromisy, Lenčiny fotky mě prostě uchvátily a už přes to nejel vlak... ;-) Stejně tak kameraman (s tím teda zatím jen jednáme), konečně videa, který mě fakt bavěj, a to je to v podstatě amatér. Vyřešenou hudbu ti zááávidím, to je pro nás velký kámen úrazu :-/ Mám asi velký požadavky a zatím mě furt nic neuchvátilo :-/ Buď jsou drahý, nebo zpívaj falešně, nebo maj úzkej repertoár, nebo nebo nebo :-D Šaty bylo to první, co jsem šla po žádosti o ruku okukovat :-))) Takže já už v salonu byla, dokonce dvakrát, ale závazně rozhodovat ještě nic nemíním, i když jedny šaty (v mým albu) mě nadchly :-) Ale docela začínám uvažovat o možnosti nechat si je ušít v Hongkongu :-D
Odpovědět
@nathercie Jo jo já byla mojí fotografkou očarována a dá se sehnat na Znojemsku levnější, ale tohle bylo první v čem jsem měla zase jasno já i přes tu cenu. :-D Jo s hudbou jsem ráda že ji mám vyřešenou, protože jak říkáš, taky mám celkem vyšší nároky a nevím nevím koho bych si tady vybrala.. :-S Tééda takže šaty už skoro máš, tak to je super.. já pořád nevím kdy konečně vyrazit.. zase se nechci unáhlit abych pak nenarazila na lepší.. i když teda vůbec nevím jestli mě budou slušet ty co jsem si vyhlídla ( v mým albu).. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie Tak teda koukám, že se to tu vážně rozjelo a docela koukám, jak všichni už řešíte takový věci, který já jsem myslela, že budu řešit až nějak po Novém roce..Jako třeba ten kameraman by mě hodně zajímal, jsem také z Prahy a tak jestli se můžu zeptat, jakého sis vybrala, můžeš mi prosímtě poslat třeba nějaký odkaz?byla bych ráda, také jsme uvažovali, že se necháme zvěčnit tímto způsobem, atˇmají děti na co koukat :-D Jestli teda nemáme zrovan stejný datum ? My máme 15.6.2013..Moc děkuji.. :-) no myslím, že bych se už měla také rozjet, i když si říkám, že je pořád spousta času, ale aby nakonec nebylo moc pozdě..: :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@markyandy Ahoj :-) Já jsem si řekla, že je pár věcí, který chci mít zařízený co nejdřív - místo na obřad a na hostinu, fotografa, kameramana a kapelu, protože když si chce člověk vybrat ty dodavatele, který ho fakt zaujmou, tak je lepší si je zamluvit dlouho dopředu, aby pak ještě měli volno :-) A pak jsou věci, který fakt stačí řešit až po Novým roce (kytky, dorty, šaty a tak). Na kameramana ti pošlu odkaz do IP, termín máte o 14 dní dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak děkuji... no máš pravdu, protože je to opravdu nabitý a asi hlavně ten červen je docela oblíbenej na svatby, takže by to chtělo aspoň takovýhle věci, šaty se asi vyberou hned, dort taky, kytky asi taky..no ještě mám problém s hostinou, vůbec nějak nemám představu, spíš jsme mysleli něco venku jako selátko a něco takhle na pohodu, kde by se všichni cítili dobře...no jdu to zkouknout..:-) tak super že máte jinej termín než my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie tak jsem tu :-) z výletu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Vítej!!!! :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, neplanujete nektera budoir fotografie pro partnera jako darek???
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar Ahoj, ano plánuju :) jen nevím zatím co a jak :) na to je ale ještě čas :D
Odpovědět
Profilova fotka
@terfar Já (zatím) ne, bojím se, že by to v mém případě za ty prachy nestálo ;-)
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?