Svatba 22. června 2013

Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, konečně někdo založil tenhle datum... Jááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Huráááááá, jsem ráda, že nejsem sama! :-) Tak povídej, jak jste na tom? Už víte, kde to celé proběhne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 máme ideální představu, ale samozřejmě je okolo toho spousta "komplikací", že by se to mohlo udělat tak a tak. Přítelův táta má spoustu přímo pitomejch výmyslů. Jinak nic moc zařízeného nemáme. Čekáme stále na matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My teď taky řešíme místo obřadu...hostinu už víme, kde bude, obřad je ještě ve hvězdách.....měli jsme mít svatbu letos v srpnu, ale přehodili jsme ji na příští rok a jsem strašně ráda, protože letošní rok hodně zamíchal i vztahama lidí kolem nás ani nechci myslet na to, jak by ta letošní svatba vypadala.....představu jako takovou necháváme stejnou i na příští rok, ale stejně je pár věcí, které chci zase jinak :-D No a jednou z nich je i to místo...... S rodičema to je někdy kříž, nám do toho naštěstí nikdo nekecá, ale umím si představit, že to může být pěkně o nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 nám teď budoucí tchán řeší v podstatě za zády to, že přítelova máma chce jít pouze na obřad, aby se nemusela vidět s tchánovou stranou rodiny (jsou rozvedení). No a právě tchán musí nezbytně nutně řešit tohle s přítelovou sestrou.. je to hrozně zamotaný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to držím pěsti, abyste našli nějaký kompromis :) Naši jsou taky rozvedení, ale táta na svatbě vůbec nebude, takže tím to je vyřešené...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tady nejde o ten kompromis. Mě to v podstatě nevadí, že tam nebude. Přítel to bere jako hotovou věc, protože je prostě takový a nechce mámu přemlouvat. Jediný, kdo to potřebuje řešit (a zrovna by nemusel), je tchán. Prostě vymýšlí bejkárny.
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 a kde to vlastně máte tu hostinu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My budeme mít hostinu kousek od Hradce králové na statku a místo obřadu ještě řešíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak já ideální variantu mám vymyšlenou, ale tchán teď furt vymýšlí bejkárny... Ale chci to mít do začátku října rozhodnutý.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Někde v Praze? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ideální varianta je v Kostelci nad Černými lesy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Tak ať to výjde!
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď vybírám altán na obřad a díky kamarádkám už pá tipů mám, juchůůůůůůůůů....to mi zvedlo náladu:))
Odpovědět
Profilova fotka
My máme v neděli velké představování rodičů :D respektive přítelův otec s manželkou a moje mamka. Tátu svýho do toho nezatahuju (moc se nestýkáme) a přítelova máma to odmítla. :-S Tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n wow,tak tfuj,tfuj,tfuj,drzim pesti,at to dobre dopadne:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Mohu se k vám také přidat? Máme tedy svatbu 21.6., ale je to podle mě skoro stejný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Ahojda! Učitě, budeme rády! :-) Jak jste na tom s přípravama? A už víte, kde se to celé odehraje?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena určitě :-)
Odpovědět
Tak já se taky přidávám! :-) Svatbu plánujeme na 22.června! :-) Zařízené máme zatím místo obřadu, hudbu na obřad, fotografa, kuchaře a místo hostiny s největší pravděpodobností taky. Musíme to ještě potvrdit. :-) Už víte s jak velkým předstihem budete péci koláčky a roznášet oznámení, Moje rodina tvrdí, že tak 14 dní předem. Mně to přijde děsně pozdě. Holky tu psaly, že rozesílají přání s koláčky i 2-3 měsíce předem.
Odpovědět
Profilova fotka
@fidorka86 my koláčky neroznášíme a nechystáme se, ta tradice tu není. Bude něco na svatbě a možná bude maličká výslužka (jako pozornost pár kousků) pro každou dvojici, co bude pozvaná. Jinak péct se u nás bude pouze, pokud mamka propočítá, že se to vyplatí :-D Oznámení bych chtěla rozesílat tak cca 2-2,5 měsíce předem. Pohrávám si ale s myšlenkou, že bych posílala Save the date už v zimě. Oznámení budeme posílat. Hosté budou z více míst po republice.
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ahoj :-) bude to v Uhříněvsi na zámečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fidorka86 Vítej! :) Tak to už toho máte zařízeno docela dost, viď? My koláčky taky rozdávat s oznamkem nebudeme, většina hostů je zdaleka, takže budeme rozesílat poštou...ještě netuším kdy, myslím tak cca 3 měsíce předem...mám dilema, jestli si udělat oznamko sama, nebo koupit....už jsem měla pokusy, ale pořád to nebylo tak, jak jsem si představovala...takže teď mám ještě trošku času na rozmyšlení :) Jinak budeme dávat výslužku až hosté budou na odchodu, dostanou nějaké to cukroví, mini vínko a symbolicky pytlíček se sušenou levandulí, protože v tomto duchu se ponese celá svatba.. takže tak nějak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena jééé, na zámečku, to bude romantika! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ano :-) moc jsem si to přála :-) svatba v zámeckém parku :-) kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena @estrellita86 taky máme v plánu zámeček, resp. zámeckou kapli, která spojí moje vysněné - svatba na zámku, svatba v kostele....
Odpovědět
Profilova fotka
@venena My to budeme mít na statku...na jaře jsme se na jeden jeli podívat a strašně se nám to tam líbilo...ale na letošní rok už měli všechny letní termíny zamluvené....no a když jsme se dohodli, že svatbu o rok posuneme, tak tohle místo bylo okamžitě to první, které nás napadlo, že tam to musí být! :) A bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n hezké :-) a kde? nebo je to ještě tajné? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 kde na statku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?