Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
1
2
86
Profilova fotka
Jááá se taky tak vdávám :-D Teda snad mi to z radnice potvrdí. Takže termín by byl. Jinak předběžně máme vytipované místo na hostinu a večerní raut:-) A fotografce musím napsat datum. Prý je lepší takhle dopředu, aby s tím počítala a měla čas :-) Vše ostatní zatím ve vývoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Ty se mas, my o hostine nemame ani paru:-) az mi odochrne ksicht, tak to taky zacneme resit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-) neboj, času je dost ;-) My máme dva tipy a z toho jeden se nám líbí moc. Je to blízko a prostředí super. Takže až se taky vymarodim, tak půjdeme ještě na osobní obhlídku a případnou rezervaci :-) Už jsem se informovala u kamarádky co tam dělá a vypadá to slibně :-) Kdyby ses chtěla podívat, pošlu odkaz do ip ;-) zatím to sem dávat nebudu, když nemáme jistotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo já měla radost, že tu někdo založil téma s naším datem svatby a ono je to až za rok :-D My se budeme brát 13.7.2012 a to vychází na pátek, takže je mi jasný, že moc nevěst svatbu pátek 13. nechce. Ale my se toho nebojíme a vybrali si to schválně. 8-) Jinak teda jste vostrý - řešit svatbu rok a půl - to by mi asi hráblo... stačí mi, že jsem na to myslela měsíc v kuse, teď už mě to naštěstí tolik nechytá :-D
Odpovědět
ahoj ja mam stejne datum jako vy a uz mam vse zajistene hostina domluvena, fotograf zamluveny, dort zamluveny, vysluzky zamluvene, saty vybrane jen uz je objednam, a co se tyce vyzdoby tak mam taky vse pohromade
Odpovědět
blbe jsem se koukla ja to mam tento rok
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino taky máme 13.7 letos :-D :-D :-D byla to jediná podmínka proč se vdám :-D a co sem koukala tak v okolí tu mám další 2 nevěsty na pátek 13.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no jasne, posli:-) vim, ze casu je habadej, proto nevysiluju:-) mit to letos, tak vyswiluju:-D hele tvuj drahy delal problem se sobotou 13., koukni, kolik lidfi se vdava v patek 13.:-D To by se mu asi nelibilo, co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino @segara @aguaverde Holky, jste odvazny:-) Ale nebojte, moji rodice se brali v patek 13.ledna aso 35 let zpatky a jsou spolu dodneska:-) Cobaltino - klido tu diskuzi muzes zalozit ty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-D :-D :-D :-D :-D to není odvaha :-D prostě je to den jako každý jiný...do toho černé šaty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka posílám :-) no taky si říkám, mít to letos a teď ještě s tou blbou nemocenskou, tak už jsem na prášky, že nic nemám. No to koukám právě. Nejdřív jsem si myslela, že je nás tolik na příští rok, ale holky se vdávaj letos. No ale i tak, všem ( @cobaltino @segara @aguaverde ) vám přeju hodně štěstí a ať vše vyjde podle vašich představ ;-) ...Hele tak to by byl drahý totálně na mrtvici a určitě by to neprošlo :-D Jsem ráda za tu sobotu příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 u nás protestovat nemohl :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cobaltino my se bereme 7..7.2012 a na přípravy jsme měli dva roky a jsem ráda,všechno je to v klidu a bez stresu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-o to teda koukám... To bych asi nezvládla.. už teď se nemůžu dočkat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aguaverde :-D to je taky řešení. a ani nezkoušel protestovat? no já jsem ho nechtěla úplně postavit před hotovou věc, tak jsem hučela a nakonec jsem si to stejnak prosadila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to je super, alespoň si nepřijdu jako pošuk, že tak plánuju ;-) Taky chci mít vše v klidu a hlavně včas, aby všude bylo volno a bylo to podle mých představ :-) Jinak přeji hodně štěští :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino ani se nedivím,mně to přišlo ještě loni v létě strašně daleko,ale uvidíš,že do Vánoc to uteče a po Novém roce už to poletí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak on moc dobře věděl že si ho vezmu jedině v pátek 13. jinak po 9letech uhánění jako už asi byl rád a vzal by si mě i 24.12 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 moc díky :-) jasně,ono je dobrý mít to promyšlený a nečekat,co na Tebe zbyde :-) takže plánování v předstihu můžu jedině schválit a doporučit :-) kdybys něco potřebovala,ozvi se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aguaverde takže mu ani nic jiného než souhlasit nezbylo, když si tě chce vzít :-) ale co, chlapy přípravy a tak moc neřeší, určitě ne jako my, takže máme nárok aby svatba byla podle našich představ ;-) Já jsem nakonec taky prosadila 13.7.2013 a teď má plno času si na ten datum zvyknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta děkuji za podporu, povzbudilo mě to a budu plánovat dál ;-) tak jo, díky moc. když budu potřebovat, tak se ozvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nemáš zač,ráda pomůžu.A jestli se někdo diví,že plánuješ tak brzo,vykašli se na to,spokojenost je důležitější a záleží na Vás dvou a ne na okolí :-)
Odpovědět
A nemá být svatba do roka od zásnub?? :-) Nic proti tomu, ale takové jako vy to pak dost stěžují takovým jako já (samozřejmě těm normálnějším :-) ), protože pro nás nezbývají volná místa a volní fotografové ]-( styďte se!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radiik24 Já si myslím, že je naprosto jedno, jestli je svatba do roka od zásnub nebo ne :-p Je to na každém, jak si to udělá a jaké tradice a zvyky dodrží nebo ne. A taky si mysím, že je každého věc jak dlouho svatbu zařizuje. Tohle je diskuze o tom, jestli má někdo stejný termín jako my a ne o naší NORMÁLNOSTI :-p Pokud se ti to nelíbí, máš samozřejmě právo svůj názor vyjádřit, ale taky sem nemusíš chodit. Mimochodem nás co máme svatbu až v roce 2013 je myslím celkem dost ;-) Možná ti to přijde blbé, ale v tomhle rezervování asi platí - kdo dřív přijde... A když víme kdy svatba bude, tak proč nezařizovat, určitě lepší než to nechat a pak se stresovat a honit třeba 3 měsíce před svatbou ;-) Mě osobně na radnici řekli, že pokud víme datum, tak ať si to rozhodně zamluvíme už teď, že pak je boj o volné termíny, tak proč to neudělat teď v klidu viď :-) Neber to jako něco osobního proti tobě. Chápu, že všichni nemáme stejný názor, jen reaguji na tvůj komentář. Ale jinak jo - my se teda stydíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radiik24 ja si myslim, ze je na kazdem, jak si to zorganizuje. Jestli ti prijde normalni cekat, co na tebe zbyde, je to tvuj boj. My paberkovat nechceme, jelikoz planujeme svatbu jednou za zivot a prijde nam normalni a jednodussi si vse zaridit tak, aby to bylo podle nasich predstav - v klidu a bez nervu a ne jak tady ctu u spousty holek jak jsou vynerveny a nestihaji. My si proste chceme svatbu uzit.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale mame tento termin volny. Takze pokud hledate kapelu na svatbu, mrknete do meho profilu.. :o) Lukash
Odpovědět
@awe1 ale jinak doufám že se máš dobře. Nebylo to vůbec namířené proti nikomu, byla to jen poznámka, myšlena dost odlehčeně, což snad značí smajlíci...
Odpovědět
@rozzaarka holky rozumíte vtipu???
Odpovědět
@radiik24 tady a vtip? no to ses zbláznila ne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radiik24 Vtipu ano:-)
Odpovědět
1
2
86
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?