Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
1
2
6
Profilova fotka
Tento týden jsem se dozvěděla, že v HB v květnu neoddávají. Tak hledáme dál. Nemáte někdo zkušenosti s Klokočovem (u Chotěboře)? Nebo nějaký tip pěkné místo, kde by byl i pěkný obřad venku?
Odpovědět
Hlásím se na 25.6.2011 v Okrouhličce u Štoků :-)
Odpovědět
Taktéž souhlasím s Okrouhličkou u Štoků, majitel pan Křižanovský, tamnějšího Šejdorfova mlýna je velmi sympatický,tak snad mi tam září 2011 vyjde dobře. Určitě se zajeďte podívat, doporučuji. www.sejdorf.cz
Odpovědět
Profilova fotka
My se byli ve mlejně podívat, je to tam opravdu kouzelný ... jenom se pan Křižanovský asi špatně vyspal, protože nám víceméně všechny naše nápady shodil ze stolu a prosazoval ty svoje :-( Až mi to přišlo líto, slyšela jsem na něj jen samou chválu ... Problém byl už jen s tím, že mám domluvenou jinou floristku než tu, kterou má nasmlouvanou on ... ráda bych měla výzdobu podle sebe a ne, že mi jí někdo nadiktuje :-| Držím pěsti holky, třeba se jen opravdu špatně vyspal ... já teď zvažuju i jiné možnosti než Šejdorf ... zatím tam máme domluven termín 10. září, tak ho případně uvolníme...
Odpovědět
Tak já Ti tam nechám výzdobu ode mě ju? Máme tam svatbu 9. září :D Uvidíme,jak se nám s ním bude jednat. Zatím na něj taky slyším jen samou chválu,jsi první, od koho slyším negativum. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na Šejdorfu je to opravdu pěkné, sestra tam měla svatbu. Nenechte se ale oslepit tou podívanou. Pan majitel to má dobře spočítané ;-) Rozhodně radím prosadit svoji floristku, nenechat mu vydělat ještě na provizi od "vlastní" floristky. A až budete platit účet, radím s čistou hlavou a pěkně všehno přepočítat. Počet osob apod. Chtěla jsem svatbu původně tam, ale nakonec budeme mít doufám na Zámečku Klokočov. Podle fotek je to pohádka a o víkendu se tam jedeme podívat a předběžně domluvit, tak se moc těším a doufám že nebudu zklamaná. Jinak termín máme 13.5.2011 a mojí mamku z toho málem trefil šlak ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme šejdorf víceméně vyřadili a vytipovali si další pěkné lokality ... teď už je stačí "jen" prohlédnout :-p
Odpovědět
Ahoj holky, rodinu mám z Přibyslavi u Havl.Brodu, a ačkoliv bydlíme v Hradci Králové, svatbu plánujeme v Polný v létě 2012.
Odpovědět
Máte někdo zkušenosti nebo informace o Třech věžičkách u Štoků?
Odpovědět
Tři Věžičky budou dražší. Vdávala jsem se v 8/2009 a přemýšlela jsem o nich taky, tak jsme tam vyrazili na večeři a nic moc ... (co se týče obsluhy a jídla).
Odpovědět
Veru díky za odpověď, půjdeme to tam omrknout zblízka. Zatím je to náš horký favorit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se přidávám - svatba bude 2.7.2011 a na 90% v Šejdorfu :-D Máte někdo tip na nějakou jinou šikovnou floristku než na tu, od p. Křižanovského?
Odpovědět
Článek se načítá
@aatevi ... Ahoj, pokud můžu doporučit, tak v Přibyslavi na náměstí dělají ty nejlepší kytice a dekorace v širokym okolí, a za skvělý ceny. Já si tam určitě zajedu.
Odpovědět
ahoj holky, já nejsem floristka, ale dělám výzdoba včetně květinobých výzdob, vývazků, jmenovek,čokoládek, menu a dalších věcí, mám to jako hobby, jsem z třebíče, kdyby jste chtěli tak se juknite ke mně do alba, mám tam odkaz na stránky, kde mám více fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
! Díky za tipy určitě se do Přibyslavi podívám.
Odpovědět
@kucirlib tak jak jsi dopadla v Klokocove?
Odpovědět
Profilova fotka
@marketnieuw Hezký podvečer všem nevěstám :-) V Klokočově to jde... letos jsem tam fotila jednu svatbu a i když jsou lepší místa na focení, nebylo to špatný :-) Co se hostiny týče, tak ta byla v hospůdce přímo v Klokočově a jídlo bylo moc dobré. Jediné, co mi nesedlo, byla značně usedlá a neflexibilní paní oddávající, ale to už je asi o krevní skupině ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketnieuw návštěva tam nás nakonec čeká po novém roce tak jsem zvědavá. hned jak budu mít nové zprávy dám vědět. Před vánoci jsem s nimi mluvila po telefonu a termín mají ještě volný. Tak to snad klapne. Teď jsem se trochu vyděsila tím že "v Klokočově to jde". No tak uvidíme po návštěvě. :-| S tím oddávajícím, jestli může oddávat pověřená osoba, ale z jiného úřadu z jiného místa, tak by nás mohl a měl oddávat ženichův strýc ;-) 8-)
Odpovědět
Ahoj všem :-) Tak my to také plánujeme 2011, zatím máme termín 8.7. na Šejdorfu. Ale poslední dobou si nejsem moc jistá, jestli je to ta nejlepší volba. Brouzdám všude možně po internetu a hledám jiná místa, která by ještě přicházela v úvahu, ale nic moc jsem nenašla. Takže jestli máte nějaké dobré typy, šup sem s nima :-) V lednu by nám měl volat pan Křižanovský, zdali vše platí, tak už moc času na rozmyšlenou nezbývá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ponni Ahoj, mě učaroval zámek v Úsobí, ale zatím nemáme ceník, tak nemůžu poreferovat :-| Každopádně máme zamluven termín ;-)
Odpovědět
@clara.7 Tak jsem na to hned koukla a vypadá to tam opravdu nádherně. Akorát si myslím, že už bude problém s termínem. Ale asi tam zkusím zavolat a zeptat se na pár informací, moc tam toho o těch svatbách není. Moc děkuji za typ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín 10. září je na Šejdorfě volný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aatevi také mohu doporučit velmi šokovné květinářství/floristu p.Dobrovolný z Jihlavy
Odpovědět
A nejspíš se uvolní také termín 16.8. na Šejdorfu ;-) Nakonec jsme se rozhodli pro Pelestrov :-N
Odpovědět
Tak v pátek se chystám oblítat salóny a poprvé si vyzkoušet nějaký šatičky :-) Objednávaly jste se v salonech dopředu?? Jinak Šejdorf jsme dnes opravdu odvolali, takže jestli někdo toužíte svatbu dělat tam, tak radím ještě dnes zavolat pana Křižanovského ;-) A náš termín se přesouvá na 2.7.2011
Odpovědět
Profilova fotka
@ponni jé já jdu na první šatí v sobotu dopoledne ;-)
Odpovědět
Ahojky, my máme termín 21. května a obřad bude v Polné. Na oběd a ubytování budeme ve Váňově statku (kousek od Humpolce) Je to tam krásné, tak jen aby vyšlo počasí!!!
Odpovědět
Ahoj, nevíte o nějakém dobrém fotografovi v Havl. Brodě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
@mazanda zkus sehnat Davida Hertla. Fotil svatbu sestře a měli moc pěkné fotky. Kdybys nesehnala napiš IP zkusím sehnat kontakt, býval to můj soused. ;-)
Odpovědět
@mazanda urcite Tomas Dolejsi - osobne neznam, ale videla jsem od nej krasne fotky
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?