Svatba v Praze v létě 2013, doporučte místo venku

Ahoj holky, chceme se s přítelem v létě vzít, nejspíš, když by to vyšlo, 4.7.2013, a chtěli bysme nějaké pěkné místo na svatbu v Praze, ale nic předraženého, kde se bude platit třeba jen 15 tis. za obřad. Našli jsme zatím dvě místa (hotel Svornost a hotel Čertousy) a jedeme se tam v nedeli kouknout. Nemáte náhodou nějaké další doporučení? Jde nám hlavně o svatbu veknu, v hezkém prostědí a aby byla v okolí možnost hodně fotek venku. Děkuji moc předem za radu, Alena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alenah1983 Dobré odpoledne, co svatba v Grébovce? Záleží tedy, jestli tam chcete mít jen obřad anebo i další program. V Grébovce možná svatba jednak přímo ve Viničním altánu (je odtamtud pěkný výhled a 4.7. mají zatím dle webu volno ve všech vypsaných časech), druhá možnost je i více "nahoře" u Pavilonu Grébovka. V obou zmíněných vám každopádně mohou připravit i svatební hostinu. Možností na focení tam je dost, pro inspiraci přikládám pár fotek z našeho předsvatebního focení, další fotky z (pro změnu zimní) Grébovky najdete u nás ve fotoalbu z focení rande Veroniky a Honzy. Teď se horní část parku u Pavilonu Grébovka rekonstruuje, ale v létě by měli snad mít vše hotové (dolní část parku už je každopádně po rekonstrukci).
Odpovědět
Dobrý den, jsme moc rádi , že jste si nás vybrali do předvýběru. Moc se na vás těšíme. Ptejte se na paní Kratochvílovou , která vám všechno ukáže a vysvětlí . Kdyby jste chtěli nějaké informace předem napište a já vám je pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
@alenah1983 Dobrý den, rádi bychom Vám představili zajímavé a netradiční prostory hotelu GreenYacht v Praze. Veškeré informace naleznete na našich stránkách a nebo Vás rádi provedeme osobně včetně ochutnávky. Přeji krásný den Přemek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@svatbaspribehem dobrý den, mohla bych Vás poprosit o stránky kde najdu fotky a popřípadě volnbé termíny? ja nejsem prazska tak výraz Grébovka bohužel neznám nevím co mam hledat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvouska Pěkný den, v zásadě jsou v rámci parku Grébovka neboli Havlíčkových sadů možná dvě místa na obřad; zkuste mrknout na tyto odkazy: http://www.pavilongrebovka.cz/sluzby/... a http://www.vinicni-altan.cz/1366/term...
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbaspribehem dobrý den, tak jsem z toho celkem jelen :D volala jsem tedy na prahu 2 a nechala si rict terminy " Vinicniho Altanu" :D to jsem si myslela ze je ta gebrovka ... a cetla jsem ze neni mozne tam jet autem co je tedy vhodnejsi misto z tech dvou co jste mi tu napsala? na strankach prahy 2 jsou "vinicni altan " a "pavilo" :( myslela jsem ze pavilon znamena obradni sin :( ach jo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvouska Vinicni altan i Pavilon jsou oba v Grebovce, jen Pavilon je horni casti a Vinicni altan kousek pod nim, zasazeny ve vinici. Pavilon funguje jako kavarna/ restaurace (fotky viz odkaz v predeslem prispevku), obrady se zpravidla poradaji venku pred nim. Co je vhodnejsi - zalezi co se vam vice libi plus na poctu svatebnich hostu - do altanu se jich vejde mene, nez k pavilonu. Autem se tam kazdopadne nedostanete, resp. lze maximalne ziskat povolenku na nejaky chvilkovy vjezd (ale pro dejme tomu 1-2 auta - nicmene toto je bez zaruky, vedeli by to na Praze 2, oni by ty povolenky meli vydavat).
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbaspribehem a mohu se zeptat co treba jeste nejake jine mista pro konani svatby (venku) a hezke svatebni foceni ? krom te Grebovky? ja jsem se tedy snazila hledat po netu ale moc to nejde :(
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvouska Myslíte v Praze předpokládám? Když tak napište do zprávy, jakou máte představu a třeba něco vymyslíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tiež túžim po svadbe vo viničnom altánku Grébovka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvažovali jsme o svatbě v Grebovce. Jenže na námi vybraný termín v nabídce není :-(... 23.9.2014. .. A jiné místo mě nějak nenapadá podobné v této lokalitě :-(
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?